Proszę pomóc nam zmniejszyć liczbę połączeń telefonicznych i oszczędzić czas.

Proszę wziąć pod uwagę innych klientów, którzy chcą dotrzeć do naszej ograniczonej linii telefonicznej.

Ile w przybliżeniu będzie kosztowała naprawa?

*Aby oszacować koszt naprawy Twojego urządzenia wypełnij niezobowiązujący FORMULÁŘ, wpisz dokładnie markę i model urządzenia oraz opisz usterkę. Telefonicznie nie zdiagnozujemy usterki i nie naprawimy Twojego urządzenia.

Naprawiacie sprzęt kuchenny i każdą elektronikę ?

*NIE. Nie naprawiamy suszarek, lokówek, mikserów, dvd, cd, pralek, drukarek i taniej elektroniki -jeśli chcesz naprawić tego typu urządzenia skontaktuj się z wyspecjalizowaną firmą.

Gwarancja lub obsługa ?

**Jeżeli masz pytania dotyczące obsługi urządzenia, lub gdy urządzenie jest na gwarancji należy skontaktować się ze sprzedawcą lub operatorem.

Ile zapłacę ?

*Zapłacisz tylko zatwierdzony koszt naprawy. Przesyłka i diagnostyka są BEZPŁATNE. 50,00 zł zapłacisz tylko jeśli Twojego urządzenia nie da się naprawić, a Ty będziesz chciał je z powrotem. Podana cena to koszt pracy przy ponownym złożeniu urządzenia i koszt opakowania. Jeśli urządzenie zostanie w naszym serwisie - jego utylizacja jest u nas BEZPŁATNA.

Jak ZAPAKOWAĆ ?

**Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w trakcie transportu, zatem urządzenia prosimy zapakować bezpiecznie. Urządzenia większe niż 20cm x 20cm x 20 cm należy zapakować w oryginalne opakowanie lub w opakowanie zabezpieczone 10 cm styropianem na każdej ścianie kartonu (dostępne w każdym sklepie budowlanym typu Bauhaus, Baumax, Hornbach ...).

Mogę wysłać swoje urządzenie pocztą?

*Tak, jeśli zdecydujesz się wysłać urządzenie na nasz adres, prosimy starannie je zapakować i dołączyć opis usterki i swoje dane kontaktowe.

Nie wiem co jest uszkodzone w moim urządzeniu, jaki będzie koszt naprawy ?

*Aby oszacować koszty naprawy urządzenia proszę wypełnić Formularz, bez konsultacji telefonicznych, po wypełnieniu formularza również podamy dokładny koszt naprawy Twojego urządzenia. Dzwoniąc do nas, niestety nie naprawimy przez telefon Twojego urządzenia, dlatego preferujemy kontakt poprzez formularz lub e-mail.

Godziny pracy:

Po - Pt: : 9:00 - 17:00 mail: info@allserwis-naprawa.pl
ROZUMIEM – KONTAKT