KONTAKT

sales.promogifts@gmail.com

Telefon i FAQ


Zamów dziś Allservice

Często zadawane pytania

Ile w przybliżeniu będzie kosztowała naprawa?

Zależy to od rodzaju usterki jaka występuje w urządzeniu. Wystarczy wypełnić nasz Formularz a nasz pracownik jak najszybciej oszacuje koszt naprawy.

Czy usługa "zamówić serwis" zobowiązuje mnie do naprawy urządzenia w tym serwisie?

Nie, nie zobowiązuje. Nie musisz się o to martwić. Jest to tylko wstępny kontakt i oszacowanie kosztów naprawy. Wysłanie do nas formularza zamówienia nie zobowiązuje do skorzystania z usług naszego serwisu.

Dlaczego muszę podać moje dane osobowe?

Twoje dane osobowe nie zostaną przekazane innym osobom i nie zostaną wykorzystane w niewłaściwy sposób.Od nas nie otrzymasz żadnego Spamu.

Czy transport będzie rzeczywiście za darmo?

Tak, jeśli usługa będzie realizowana to w Allservice - transport jest całkowicie bezpłtnie. Płacisz tylko za koszt użytych materiałów i robociznę.

Naprawiacie tani sprzęt kuchenny, odtwarzacze DVD, TV, pralki, kuchenki mikrofalowe, tanią elektronikę?

Nie, nie naprawiamy tego typu urządzeń.

Ile zapłacę?

Zapłacisz tylko zatwierdzony koszt naprawy. Przesyłka i diagnostyka są BEZPŁATNE. 50,00 zł zapłacisz tylko jeśli Twojego urządzenia nie da się naprawić, a Ty będziesz chciał je z powrotem. Jest to koszt pracy przy ponownym złożeniu urządzenia i koszt opakowania. Jeśli urządzenie zostanie w naszym serwisie - jego utylizacja jest u nas bezpłatna.

Jak zapakować?

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w trakcie transportu, zatem urządzenia prosimy zapakować bezpiecznie. Urządzenia większe niż 20cm x 20cm x 20 cm należy zapakować w oryginalne opakowanie lub w opakowanie zabezpieczone 10 cm styropianem na każdej ścianie kartonu (dostępne w każdym sklepie budowlanym typu Bauhaus, Baumax, Hornbach ...).

Mogę wysłać urządzenie pocztą?

Tak, jeśli zdecydujesz się wysłać urządzenie na nasz adres, proszę bardzo starannie je zapakować i dołączyć opis usterki i swoje dane kontaktowe.

Nie wiem co jest uszkodzone w moim urządzeniu, jaki będzie koszt naprawy ?

Najlepiej wysłać do nas Formularz. Proszę dokładnie wpisać markę i model urządzenia oraz opisać występującą usterkę. Dzwoniąc do nas, niestety nie naprawimy przez telefon Twojego urządzenia, dlatego preferujemy kontakt poprzez formularz lub e-mail.

Moje pytanie brzmi ...

Możesz do nas zadzwonić podczas godzin pracy:
Po - Pt: : 9:00 - 17:00
Tel: 503751419 *

*Aby oszacować koszty naprawy urządzenia proszę wypełnić Formularz, bez konsultacji telefonicznych, po wypełnieniu formularza również podamy dokładny koszt naprawy Twojego urządzenia.
*Przez telefon nie zidentyfikujemy usterki oraz jej nie naprawimy :)
*Jeśli nasz telefon jest niedostępny lub zajęty prosimy o kontakt mailowy. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w dni robocze w ciągu 24h

mail: sales.promogifts@gmail.com

ROZUMIEM – KONTAKT

Servis elektroniky Opravovna Service reparature